Recenzije

Ne vjeruješ nam, vjeruj našim klijentima.

Pizza je solidna, djeca je jako vole. Cijene su korektne. Dostava i usluga korektna. Mozda malo pojednostaviti on line narucivanje tj. izbaciti neke korake da se brze moze naruciti.

Robert,

Sve 5!

Sunčica,

Sve što sam naručila je bilo izvrsno!

Sunčica,

Uvijek ljubazno osoblje, dostava brza, hrana ukusna i uvijek vruća! Za mene najbolja pizzeria u ovom dijelu grada :)

Nika,

super

Maja,

Uvijek super i ostanite tako

Sandra,

Pizze prefine, došle brzo, još vrele

Iva,

Odlučno

Mario,

Brza isporuka. Solidna pizza.

Robert,

Prava zagrebačka pizza bez ikakvih kerefeka…

Sasa,

Sve 5

Vlado,

Ukusna pizza te brza dostava.

Davor,

Odlični kao i uvijek! :D

Nika,

Sve za 5.

Daniel,

Brza dostava, odlična pizza

Tihomir,

5+

Ančica,

Super!

Tamara,

Like

Silvija,

Top!

Tamara,

Sve 5 👍 😃

Manda,

Njama njama njama 👍🏻👍🏻👍🏻

Sasa,

5+💪❣️🥰

Anita,

Super pizza, jednostavno naručivanje, točna dostava.

Robert,

Pizza prefina, stigla i prije vremena dostave. Svr pohvale

Iva,

Fino, firško, ljubazan dostavljač!

Nadica,

Dddd

Silvija,

Pizza odlična 👌

Anđela,

Odlična pizza kao i uvijek

Rusmir,

Sve super

Sandra,

Još uvijek najbolji

Sandra,

Super

Silvija,

Pizza je poražavajuće male veličine za 7 eura

Ivan,

Super

Marina,

Dostavljaču treba dati povišicu. Svaki put donese do 3. kata i uvijek je dobre volje.

Mislav,

Odlično!

Tea,

Brzo, točno i fino. Cijena pizze je još uvijek u razumnim granicama.

Robert,

Uvijek ukusna i svaka preporuka super!

Mišo,

zagrebački standard

Josip,

🩷🩷🩷🩷

Petra,

Super pizza !

Alen,

Fina pizza,ukusna,već dugo nisam jela bolju.

Petra,

-

Ivana,

Fina pizza i brza dostava.

Petra,

Odlična pizza 👌🤌

Rusmir,

Ostanite tako dobri i dalje...

Sandra,

Odlicno i na vrijeme

Lucija,

Sve 5

Rusmir,

Odlični ste

Sandra,

Ukusno i prije naznačenog vremena stigla dostava.

Davor,

Pizza je inače odlična, ali zadnja narudžba loša - pizza je zagorjela, krajevi tvrdi da se mogu zubi slomiti

Rusmir,

Odlična pizza, brza dostava.

Hrvpje,

Kao i uvijek savršena ,ukusna i sve pohvale i za brzu dostavu ,l,p

Mišo,

Best in the hood

Sasa,

Razočaralo me što na miješanoj pizzi nije bilo masline u sredini :( Ta maslina u sredini je klasik! Pizza je bila malo preslana pa sam popila dvije litre vode nakon nje, što i nije tak loše za mene. Inače pizza je uvijek sočna, fina i dostava brza, zato naručujem od vas!

Iva,

Pizza top

Danijela,

Vjeran klijent i uvijek se rado vracam! Hvala vam!

Monika,

Odlična pizza!!

Patricia,

hvala :)
~ Tim Pizzeria S.O.S

Sve super
Brza dostava

Sandra,

hvala :)
~ Tim Pizzeria S.O.S

Ukusna i uvijek vrijedi svaki cent svaka čast!

Mišo,

Super