Recenzije
Ne vjeruješ nam, vjeruj našim klijentima.
Pizza je solidna, djeca je jako vole. Cijene su korektne. Dostava i usluga korektna. Mozda malo pojednostaviti on line narucivanje tj. izbaciti neke korake da se brze moze naruciti.
Sve 5!
Sve što sam naručila je bilo izvrsno!
Uvijek ljubazno osoblje, dostava brza, hrana ukusna i uvijek vruća! Za mene najbolja pizzeria u ovom dijelu grada :)
super
Uvijek super i ostanite tako
Pizze prefine, došle brzo, još vrele
Odlučno
Brza isporuka. Solidna pizza.
Prava zagrebačka pizza bez ikakvih kerefeka…
Sve 5
Ukusna pizza te brza dostava.
Odlični kao i uvijek! :D
Sve za 5.
Brza dostava, odlična pizza
5+
Super!
Like
Top!
Sve 5 👍 😃
Njama njama njama 👍🏻👍🏻👍🏻
5+💪❣️🥰
Super pizza, jednostavno naručivanje, točna dostava.
Pizza prefina, stigla i prije vremena dostave. Svr pohvale
Fino, firško, ljubazan dostavljač!
Dddd
Pizza odlična 👌
Odlična pizza kao i uvijek
Sve super
Još uvijek najbolji
Super
Pizza je poražavajuće male veličine za 7 eura
Super
Dostavljaču treba dati povišicu. Svaki put donese do 3. kata i uvijek je dobre volje.
Odlično!
Brzo, točno i fino. Cijena pizze je još uvijek u razumnim granicama.
Uvijek ukusna i svaka preporuka super!
zagrebački standard
🩷🩷🩷🩷
Super pizza !
Fina pizza,ukusna,već dugo nisam jela bolju.
-
Fina pizza i brza dostava.
Odlična pizza 👌🤌
Ostanite tako dobri i dalje...
Odlicno i na vrijeme
Sve 5
Odlični ste
Ukusno i prije naznačenog vremena stigla dostava.
Pizza je inače odlična, ali zadnja narudžba loša - pizza je zagorjela, krajevi tvrdi da se mogu zubi slomiti
Odlična pizza, brza dostava.
Kao i uvijek savršena ,ukusna i sve pohvale i za brzu dostavu ,l,p
Best in the hood
Razočaralo me što na miješanoj pizzi nije bilo masline u sredini :( Ta maslina u sredini je klasik! Pizza je bila malo preslana pa sam popila dvije litre vode nakon nje, što i nije tak loše za mene. Inače pizza je uvijek sočna, fina i dostava brza, zato naručujem od vas!
Pizza top
Vjeran klijent i uvijek se rado vracam! Hvala vam!
Odlična pizza!!
Sve super
Brza dostava
Ukusna i uvijek vrijedi svaki cent svaka čast!
Super